Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gdańsku

w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów na stanowisko

SPECJALISTA DS. KADROWO-PŁACOWYCH

STARSZA KSIĘGOWA / STARSZY KSIĘGOWY

Zapraszamy do składania aplikacji i udziału w procesie rekrutacji do Wojewódzkiego Ośrodka Terapii Uzależnień w Gdańsku. Praca w Ośrodku to szansa zdobycia unikalnej wiedzy i licznych kompetencji. Jesteśmy podmiotem publicznym, nadzorowanym przez Marszałka Województwa Pomorskiego. Działamy na rzecz Pacjentów.

Praca w Ośrodku to nauka, doświadczenie i satysfakcja.

Naszym pracownikom oferujemy:

·                      pracę w organizacji skoncentrowanej na realizacji konkretnych celów i zadań;

·                      możliwość intensywnego rozwoju - pracownikom oferujemy kursy i szkolenia podnoszące kwalifikacje;

·                      możliwość awansu zawodowego;

·                      wynagrodzenie – zgodnie z obowiązującymi przepisami wewnętrznymi;

·                      opiekę pracodawcy i wsparcie, dbałość o poszanowanie godności pracownika.

Kogo szukamy:

·                      osób ambitnych, nastawionych na wspólne osiąganie celów;

·                      ludzi marzących o sukcesie zawodowym;

·                      osób o wysokim poziomie motywacji osobistej;

·                      pracowników z inicjatywą i zapałem do pracy;

·                      osób o wysokiej kulturze osobistej.

Szczegóły oferty:

Wymiar etatu: 1 etat

Miejsce wykonywania pracy: Gdańsk, Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gdańsku

Miejsce pracy: Gdańsk (pomorskie)
Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

WYMAGANIA – SPECJALISTA DS. KADROWO-PŁACOWYCH:

·      wykształcenie wyższe ekonomiczne,

·      minimum 5-cio letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

·      dobra znajomość zasad naliczania wynagrodzeń (z uwzględnieniem różnych składników płacowych – systemy premiowe, dodatki),

·      znajomość przepisów dotyczących prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, podatku dochodowego od osób fizycznych,

·      sumienność, skrupulatność, dokładność, rzetelność i systematyczność,

·      dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i dyskrecja, umiejętność współpracy,

·      znajomość programów pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym oraz programów kadrowo-płacowych.

DODATKOWE WYMAGANIA – SPECJALISTA DS. KADROWO-PŁACOWYCH:

·      znajomość oprogramowania firmy KAMSOFT oraz programu Płatnik.

OBOWIĄZKI SPECJALISTY DS. KADROWO-PŁACOWYCH:

·      sporządzanie list płac (naliczanie wynagrodzeń i dokonywanie potrąceń
od wynagrodzeń),

·      kompletowanie danych do obliczania list płac (absencje, godziny pracy, nadgodziny, dodatki, zmiany danych, potrącenia),

·      obsługa programu kadrowo-płacowego (KAMSOFT),

·      prowadzenie ewidencji absencji, sprawdzanie poprawności dostarczanych dokumentów potwierdzających absencje,

·      rozliczanie czasu pracy,

·      obsługa umów cywilnoprawnych,

·      sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS i PFRON,

·      obsługa PUE ZUS oraz Pracowniczych Planów Kapitałowych,

·      prowadzenie konkursów ofert na udzielanie świadczeń w trybie ustawy o działalności leczniczej,

·      sporządzanie sprawozdań i zestawień wymaganych przez Ministerstwo Zdrowia, AOTMiT, organ założycielski (UMWP).

WYMAGANIA - STARSZA KSIĘGOWA / STARSZY KSIĘGOWY:

·      dobra znajomość zasad prowadzenia ksiąg rachunkowych,

·      znajomość przepisów dotyczących rachunkowości, podatku dochodowego od osób prawnych, finansów publicznych, podmiotów leczniczych,

·      znajomość programów finansowo-księgowych – preferowana znajomość obsługi systemu KAMSOFT,

·      znajomość pakietu MS Office na poziomie średniozaawansowanym.

DODATKOWE WYMAGANIA - STARSZA KSIĘGOWA / STARSZY KSIĘGOWY:

·      bardzo dobra znajomość oprogramowania firmy KAMSOFT.

OBOWIĄZKI STARSZEJ KSIĘGOWEJ / STARSZEGO KSIĘGOWEGO:

·      prowadzenie ksiąg rachunkowych i dokumentacji księgowej zgodnie z obowiązującymi przepisami,

·      wystawianie faktur,

·      weryfikowanie dokumentów kosztowych pod względem formalno-rachunkowym,

·      dekretowanie i księgowanie dokumentów księgowych,

·      obsługa programu księgowego (KAMSOFT),

·      bieżąca analiza i weryfikacja zapisów na kontach księgowych,

·      prowadzenie ewidencji aktywów trwałych,

·      przygotowywanie przelewów bankowych,

·      przygotowywanie analiz finansowych na potrzeby wewnętrzne,

·      sporządzanie sprawozdań i zestawień wymaganych przez Ministerstwo Zdrowia, AOTMiT, GUS, organ założycielski (UMWP).

OFERUJEMY:

·      Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·      Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + dodatek stażowy oraz comiesięczna premia regulaminowa),

·      Praca w dni robocze, pomiędzy 8:00 a 16:00,

·      Możliwość podnoszenia kwalifikacji w formie szkoleń,

·      Pracę w siedzibie firmy w centrum Gdańska.

Podpisane oświadczenia o treści:

·             „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy, dla  potrzeb  niezbędnych  do  procesu  rekrutacyjnego  zgodnie  z zapisami art. 6.1a, a w przypadku podania szczególnych kategorii danych, na podstawie
art. 9. 2 a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia  27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych - RODO).

·             „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego numeru telefonu, niezbędnego
do kontaktu w bieżącym procesie rekrutacji

·             „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego adresu e-mail, niezbędnego do kontaktu w bieżącym procesie rekrutacji.”

·             „Wyrażam zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku w związku z przekazaną fotografią dołączoną do dokumentów.”

UWAGA! Dołączenie wizerunku kandydata jest dobrowolne.

Informacja o metodach i technikach rekrutacji:

·             weryfikacja ofert pod względem formalnym i spełnienia wymagań wskazanych
w  ogłoszeniu rekrutacyjnym zostanie dokonana przez pracownika Sekcji Kadr
i Płac;

·             formy weryfikowania kompetencji kandydatów ustali komisja rekrutacyjna.

Informacje dodatkowe dotyczące rekrutacji:

·             kandydaci proszeni są o podanie numeru telefonu i adresu poczty elektronicznej;

·             kandydaci spełniający wymagania formalne, którzy po analizie dokumentów zostaną zakwalifikowani do kolejnego etapu naboru, będą powiadomieni telefonicznie lub
za pomocą poczty elektronicznej o terminie, miejscu oraz formie przeprowadzenia naboru;

·             kandydaci, których oferty zostaną rozpatrzone negatywnie nie będą o tym informowani.

Informacje dla osób niepełnosprawnych:

·             kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności mogą dołączyć do oferty kopię dokumentu potwierdzającego niepełnosprawność;

·             kandydaci z orzeczeniem o niepełnosprawności będą traktowani na równi
z pozostałymi kandydatami ubiegającymi się o dane stanowisko;

·             komisja  rekrutacyjna wyłania najlepszych kandydatów, jeśli wśród nich znajdzie się osoba z niepełnosprawnością będzie miała pierwszeństwo w zatrudnieniu.

Ochrona danych osobowych:

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679
z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych  osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych - RODO), informujemy, że:

¾      Administratorem danych osobowych udostępnionych na potrzeby rekrutacji jest Wojewódzki Ośrodek Terapii Uzależnień w Gdańsku przy ul. Zakopiańskiej 37, reprezentowany przez Dyrektora Ośrodka.

¾      Podanie przez Panią/Pana danych osobowych związane jest z wymogiem ustawowym wynikającym
z przepisów ustawy z dnia 27 sierpnia 2004 r. o świadczeniach opieki zdrowotnej finansowanych
ze środków publicznych (Dz. U. z 2018 r. poz. 1510, z późn. zm.), a także ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy (Dz. U. 1974 nr 24 poz. 141; tj. Dz. U. 2018 poz. 917). Niepodanie przez Panią/Pana danych może wpływać na treść rozstrzygnięcia w postępowaniu rekrutacyjnym.

¾      Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane zgodnie z zapisami art. 6.1a, a w przypadku podania szczególnych kategorii danych, na podstawie art. 9. 2 a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego
i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku
z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych - RODO).

¾     Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, ograniczenia przetworzenia, prawo do przenoszenia danych (o ile w danym przypadku przysługuje), prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność
z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), której dokonano
na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

¾      Od czynności podjętych przez administratora danych osobowych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych, przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

Przekazane przez Panią/Pana dane nie posłużą do zautomatyzowanego podejmowania decyzji, jak również profilowania.

Wymagane dokumenty:

       podpisany kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie;

       kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie;

       podpisany list motywacyjny;

       podpisane CV;

       kopie dokumentów potwierdzających 5 lat pracy zawodowej, a także okresy aktywności

ul. Zakopiańska 37, 80-142 Gdańsk

Informacje pod numerem telefonu: 58 301 50 20 – Sekcja Kadr i Płac Ośrodka.

ZAPRASZAMY

Tytuł Typ Rozmiar Dodany przez
Kwestionariusz osobowy dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie.docx docx 19.57 KB Dyrektor
Opis zmian Data Osoba Porównaj
Artykuł został utworzony. poniedziałek, 22 kwiecień 2024 09:21 Dyrektor
Artykuł został zmieniony.
Dodane załączniki
poniedziałek, 22 kwiecień 2024 09:51 Dyrektor
Artykuł został zmieniony. poniedziałek, 22 kwiecień 2024 09:56 Dyrektor